portal osiedli, dzielnic i miast

Rumia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Rumia - Gorące tematy » Forum » samochód waszych marzeń?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

samochód waszych marzeń?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
denipo 
   

Forum Ekspert


Wiek: 43
Dołączył: Pią Kwi 22, 2016 9:05
Posty: 432
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 12, 2016 8:25    Temat postu: samochód waszych marzeń?

Macie taki, o którym marzycie i śledzicie info na temat nowinek motoryzacyjnych z jego udziałem?
Mnie bardzo fascynuą LEXUSY i to nie byle jakie, tylko SUV-y.
Zaniepokoił mnie fakt, że niemiecka firma LARTE Design tuninguje Lexusa LX.
Czytałem ostatnio to info na http://www.mototarget.pl/news,larte_design_tuninguje_lexusa_lx,21389.html
renia87 
   

Forum Ekspert


Wiek: 50
Dołączył: Pią Mar 11, 2016 12:51
Posty: 429
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Maj 25, 2016 14:31    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Bardzo ładny ten samochód, szkoda tylko, że taki drogi.
Znajomy dorobił się fortuny na firmie transportowej. Czasami pomagam mu zamawiać takie gadżety jak: stopnie, owiewki, chlapacze, proporczyki, ozdoby...
Uważam, że gdy ma się fundusze to warto inwestować w takie rzeczy.
AgneSa456 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Wrz 19, 2017 12:45
Posty: 24
Skąd: Słupsk Stare Miasto

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 13:15    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Mnie na tą chwile wystarczyłoby audi a6.
Izumii 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Paź 10, 2017 10:19
Posty: 33
Skąd: Dolny Sopot

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 9:27    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

dla mnie mogłoby być audi q8.
kajtek09 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Sty 18, 2018 14:40
Posty: 242
Skąd: gdańsk-przymorze

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 8:48    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

lubię mercedesy
crocketq 
   

Forum Ekspert


Wiek: 31
Dołączył: Pon Cze 20, 2016 13:55
Posty: 483
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 15:13    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Dla mnie nie ma lepszego samochodu niż porsche, kupiłem macana w salonie porsche centrum spot i mogę śmiało powiedzieć że to jest mój samochód marzeń i na inny bym nie zamienił
waldekamark 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Nie Gru 29, 2019 18:18
Posty: 31
Skąd: polski

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 12:24    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Preferuję masywne, komfortowe i jednocześnie nie pozbawione elegancji samochody. Parę dobrych lat marzyłem o Audi Q7 lub Q8 . W tym roku udało mi się kupić długo wyczekiwane auto. Co prawda używane ale z młodego rocznika (Audi Q8 2019). Skorzystałem z oferty salonu https://store.vwfs.pl/oferty/audi gdzie dostępne są pojazdy poleasingowe w doskonałym stanie wizualnym i mechanicznym, objęte gwarancją oraz....finansowaniem na atrakcyjnych warunkach. Teraz w pełni cieszę się mobilnością i wygodą w każdej trasie.
Kowal31 
   

Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Śro Gru 01, 2021 18:19
Posty: 110
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 09, 2022 8:08    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Zdecydowanie Porsche 911, samochód moich marzeń.

odzież damska XXL
kazmin55 
   

VIP


Dołączył: Czw Paź 12, 2017 8:47
Posty: 1304
Skąd: warszawa

PostWysłany: Śro Sie 02, 2023 12:22    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Jakie Wy macie zdanie na temat samochodów elektrycznych?

producent zbrojeń budowlanych
Marta92 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Paź 27, 2023 19:41
Posty: 5
Skąd: Zaspa

PostWysłany: Nie Lis 19, 2023 20:27    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Też mnie to ciekawi.
MagdalenaPe 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Gru 22, 2023 19:47
Posty: 9
Skąd: PL

PostWysłany: Sob Gru 23, 2023 13:03    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Motoryzacja to temat jak zawsze jest popularny. Wszystko za sprawą wielu nowinek technologicznych jak pojawiły się na przestrzeni ostatnich kilku lat. Najlepszym tego przykładem jest stworzenie silnika elektrycznego jaki ma wiele zalet w porównaniu do klasycznych. Przede wszystkim nie korzystają z żadnego paliwa więc nie emitują spalin innych produktów ubocznych. Ma to ogromne znaczenie na środowisko naturalne, a szczególnie jakość powietrza w dużych miastach. Dlatego też wymarzonym modelem wielu ludzi jest Tesla - https://otoev.pl/modele-ev/tesla/tesla_model_3 To w zasadzie marka oferująca wszystko to co najlepsze w świecie samochodów elektrycznych.
Mariuszq 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Mar 30, 2024 13:44
Posty: 4
Skąd: DE

PostWysłany: Sob Mar 30, 2024 13:46    Temat postu: Re: samochód waszych marzeń?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ jest wiele czynników jakie mają znaczenie. Przede wszystkim musimy zastanowić się nad tym jakie są nasze konkretne oczekiwania. Z bardziej uniwersalnych cech trudno nie wymienić niezawodności bo chyba nikt nie lubi mieć problemów w trasie. Oprócz tego to niskie koszta eksploatacji oraz wygoda podczas nawet najdalszych wypadów to podstawa naszego zadowolenia. Warto zobaczyć oferty takich marek jak Dacia - https://www.dacia.pl/samochody.html ponieważ ich modele cieszą się bardzo wysokimi notami w mediach branżowych.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama